Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

26 грудня голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі голови районної ради В.Савенка, першого заступника голови райдержадміністрації В.Куртичана, заступника голови райдержадміністрації О.Івань та міського голови О.Корінного провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Під час наради розглянуто питання щодо відновлення водопостачання громадянам, які проживають у м.Новоукраїнка по вул. Поповича.

На початку наради Віктор Володимирович проінформував присутніх про те, що після звернення жителів вул. Поповича м. Новоукраїнка по питанню їх водопостачання, керівництвом районної державної адміністрації детально вивчено дану проблему, проведено нараду та отримано відповідні консультації у департаменті житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

З метою вирішення даного питання на раду було запрошено ініціативну групу жителів даної вулиці.

Під час зустрічі детально розглянуто дану проблему та обговорено шляхи її вирішення.