Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

27 грудня заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації О.Івань провів засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

Завідувач Комишуватської ЛА ЗПСМ А.Левченко проінформувала присутніх про стан проведення заходів з профілактики туберкульозу та ВІЛ/СНІДу у Комишуватській ЛА ЗПСМ.

Анжела Володимирівна повідомила, що з метою профілактики ВІЛ/СНІДу у лікарській амбулаторії ведеться санітарно-просвітницька робота лікарями загальної практики сімейної медицини, особливо серед осіб, що входять до групи ризику. При потребі пацієнти направляються до Новоукраїнської центральної районної лікарні для проведення тестування на ВІЛ.

Лікар нарколог Новоукраїнської центральної районної лікарні О.Ткачук проінформував присутніх про необхідність розширення програми замісної терапії серед споживачів ін’єкційних наркотиків, як компонент профілактики ВІЛ-інфекції серед уразливих груп населення району.

"Станом на 11 грудня 2017 року в районі зареєстровано 58 споживачів ін’єкційних наркотиків. З них 12 перебувають в групі профілактичного спостереження, 46 в диспансерній" - зазначив Олександр Дмитрович.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.