Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

27 грудня у м.Новоукраїнка по вул. Героїв України було проведено передноворічний святковий ярмарок – продаж сільськогосподарської продукції.

На ярмарку   сільськогосподарські підприємства району  в широкому асортименті реалізовували   продукцію власного виробництва, а саме: ТОВ "Новоукраїнське" - яблука; ТОВ "Лан" та ТОВ "Нива-Н" - свинина; СТОВ "Росія" - кури, качки, гуси, індики та баранина; СТОВ "Зоря" – олія, мука, гречка; ТОВ "Рассвєт" - крупи в асортименті, мука; ФОП Дейкун - риба; ФОП Донець – крупи  в асортименті, борошно, баранина; ПАТ"ДПЗКУ" Новоукраїнський  комбінат хлібопродуктів – мюслі,  пластівці в асортименті.

Ярмарок відвідали перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Токарь, які оглянули представлену продукцію та ознайомились із цінами на неї.