Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Перший день літа по праву вважається святом дитинства. Недаремно саме у цей день ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, а наші діти радіють початку найочікуваніших та найдовших канікул.

Дорогі діти, саме у вас ми бачимо здійснення своїх мрій та сподівань. Ростіть здоровими та радісними, чесними та справедливими. У малечі повинно бути тільки щасливе дитинство, і вже заради цього ми повинні об'єднатися, бо не можна допустити, щоб хоч одна дитяча сльоза впала через скупість, безсердечність та байдужість дорослих. Закликаємо сьогодні і кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми і неодмінно стануть гордістю України.

Голова районної державної адміністрації

В.САМОЙЛЕНКО