Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

03 січня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Куртичан провів засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

У ході засідання розглянуто: 2 заяви щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 2 заяви щодо надання субсидії та вирішено питання щодо соціальних виплат 2 внутрішньопереміщеним особам.

За результатами обговорення та на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників комісією прийнято рішення щодо призначення державної допомоги  малозабезпеченим сім’ям 1 родині, при цьому іншій родині, де батько не працює і не сприяє самозабезпеченню сім’ї, відмовлено в наданні допомоги.

Позитивно вирішено питання про призначення житлової субсидії обом заявникам, що звернулись за її призначенням.

При цьому при розгляді однієї заяв в роботі комісії прийняв участь сам заявник, який в лютому 2017 року придбав автомобіль вартістю більш ніж 50000 грн. Вивчивши надані заявником документи та за результатами обстеження матеріально побутових умов проживання родини заявника, комісія дозволила управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації призначити цій особі житлову субсидію, як виняток.

Також комісією поновлено соціальні виплати заявникам -  переселенцям.