04 січня голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі голови районної ради В.Савенка, першого заступника голови райдержадміністрації В.Куртичана та міського голови О.Корінного провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради Віктор Володимирович проінформував присутніх про те, що у черговий раз проводиться нарада щодо вирішення питання забезпечення водопостачанням Новоукраїнської центральної лікарні, підприємств та установ, які знаходяться на території лікарні, мешканців вул. Поповича м.Новоукраїнка.

"Питання водопостачання Новоукраїнської центральної районної лікарні та жителів вул. Поповича м. Новоукраїнка детально вивчено відповідними спеціалістами міської ради та визначено декілька варіантів вирішення даної проблеми" - зазначив О.Корінний.

За результатами наради прийнято ряд відповідних рішень.