Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

05 січня на території навчального пункту аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС в Кіровоградській області м. Кропивницький відбулося урочисте вручення нових пожежно-рятувальних автомобілів та спорядження.

Відсьогодні два нові сучасні пожежні автомобілі на шасі МАЗ (вартістю 4 млн. 614 тис. гривень кожен) будуть на службі в рятувальників Олександрії, ще по одному – в Новоукраїнському та Олександрівському районах, а сідельний тягач Форд з напівпричепом слугуватиме аварійно-рятувальному загону спеціального призначення. Ключі від пожежно-рятувальної техніки урочисто вручили керівникам відповідних територіальних підрозділів управління ДСНС України в області. Рятувальники також отримали комплект апаратів захисту органів дихання, сучасне піротехнічне обладнання, піноутворювач, бойовий та робочий одяг і інше оснащення.

В урочистостях з нагоди вручення спецтехніки та спорядження взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Від Новоукраїнського району участь у заходах взяли голова райдержадміністрації Віктор Самойленко, голова районної ради Валерій Савенко та міський голова Олександр Корінний.

За фінансової підтримки Новоураїнського районного та Новоукраїнського міського бюджетів рятувальники району отримали 34 бойові каски та 22 пари форменого взуття.

Отримання такої сучасної техніки стане гарним підсиленням бойової готовності пожежно-рятувального підрозділу.

Після завершення урочистостей, учасники заходу оглянули нову пожежно-рятувальну техніку та спорядження.