Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

09 січня голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Під час наради розглянуто питання: про зміни у правилах дорожнього руху та посилення санкцій за їх порушення; про передачу автодоріг загального користування місцевого значення до сфери управління Кіровоградської обласної державної адміністрації; про основні новації у сфері соціального захисту населення та про актуальні зміни до законів України, які регулюють питання пенсійного забезпечення.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.