Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

10 січня перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час робочої наради розглядалися питання, пов’язані зі станом справ у галузях, а саме: щодо надання адміністративних послуг; щодо готовності до роботи Новоукраїнської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2; щодо дії програми "Доступні ліки" на території Новоукраїнського району;  щодо пасажироперевезення за напрямком Новоукраїнка-Кропивницький через с.Семенасте та ряд інших важливих питань.

За результатами наради Куртичан Віктор Петрович надав ряд доручень керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до їх функціональних обов’язків.