Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

22 січня у м.Новоукранка біля пам’ятника Тарасу Шевченку та пам’ятного знаку Героям Небесної сотні відбувся мітинг та урочисте покладання квітів з нагоди відзначення Дня Соборності України.

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

В урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан, голова районної ради Валерій Савенко, керівник апарату райдержадміністрації Микола Марченко, міський голова Олександр Корінний, жителі міста, представники громадських організацій та трудових колективів.

Вшановуючи пам’ять загиблих борців за незалежність та єдність України, керівники району та міста поклали квіти до Пам’ятного знаку та до могил воїнів –земляків, які віддали своє життя за свободу нашої держави.