Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

22 січня заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Олександр Івань провів нараду щодо вжиття необхідних заходів по запобіганню захворювання на кір.

В Україні триває спалах кору - одного з найбільш заразних захворювань відомих у світі. За 2017 рік зафіксовано 4782 випадки захворювань на кір. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання - вакцинація.

Головний лікар комунального закладу "Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" В.Фортинська зазначила, що в Новоукраїнському районі в січні - лютому 2017 року було отримано 544 дози вакцини, у червні ще 150 доз. У вересні 2017 року для проведення додаткової імунізації було отримано ще 400 доз КПК. Всього в 2017 році було щеплено 1094 дитини.

Нагадаємо, що кір загрожує і дітям, і дорослим, не захищеним щепленням. Проявляється високою температурою, нежитем, кашлем, висипом, іноді до симптомів додаються блювання і пронос. Кір небезпечний тим, що може ускладнитися пневмонією чи викликати ураження головного мозку. Тож дотримання елементарних правил особистої гігієни, своєчасне звернення за медичною допомогою, обмеження спілкування та контактів в регіоні епідемічного неблагополуччя і позитивне ставлення до проведення імунізації допоможе захиститися від цієї хвороби.

За результатами наради прийнято відповідні рішення.