Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

23 січня голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Під час наради керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі проінформували присутніх про забезпечення функціонування систем життєдіяльності населення та об'єктів інфраструктури району в період ускладнення погодних умов.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.