Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

23 січня  у залі засідань Новоукраїнської районної державної адміністрації під головуванням директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергія Коренюка відбувся семінар –тренінг "Про підсумки роботи агропромислового комплексу області та району  у 2017 році, основні напрямки аграрної політики  на 2018 рік".

Участь у семінарі взяли: голова районної державної адміністрації В.Самойленко, голова районної ради В.Савенко, перший заступник голови районної державної адміністрації В.Куртичан, заступник голови районної державної адміністрації  О.Івань, керівник апарату районної державної адміністрації М.Марченко, спеціалісти управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації та керівники  сільськогосподарських підприємств району.

Директор департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації Коренюк С.Ю. розповів присутнім про напрямки роботи агропромислового комплексу області на 2018 рік.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Токарь В.І. проінформувала присутніх про підсумки  роботи  агропромислового  комплексу  району за 2017 рік.

Під час семінару – тренінгу  координатором  проекту "Аграрні розписки в Україні" по макрорегіону Кулібабою Р.О. агровиробникам району було презентовано проект "Аграрні розписки - новий механізм залучення ресурсів  в аграрний сектор області".

Про практичну роботу з аграрними розписками присутнім розповів представник ТОВ "Варнет груп"  Р.Мальцаєв.

З пропозиціями для агробізнесу виступила керуюча ТВБВ № 110098 ВАТ "Державний ощадний банк України" Мошнягул Наталія Василівна.