Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

24 січня заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Олександр Івань провів засідання районної комісії з питань захисту прав дитини,  на якому було розглянуто 6 питань, із них: 1 - про надання дозволу неповнолітньому щодо оформлення у право власності земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства; 1 - про визначення місця проживання малолітньої дитини; 1 - про звільнення громадянки від обов’язків опікуна, піклувальника над  онуками; 1 - про надання висновку до Новоукраїнського районного суду про доцільність (недоцільність) призначення громадянки опікуном, піклувальником над онуками; 1 - про припинення соціального супроводу сім’ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах; 1 - про затвердження планів соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та індивідуальних  планів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.