Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

24 січня перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан провів засідання районного комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Під час засідання керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, міністерств та відомств України в районі проінформували присутніх про стан доступності людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового та громадського призначення (соціальний захист, адміністративні будівлі, торгівля, сфера послуг, транспортна інфраструктура, охорона здоров’я, освіта, культура).

Віктор Петрович зазначив, що забезпечення вільного доступу і можливість безбар’єрного переміщення в різних об’єктах соціального призначення має вирішальне значення, оскільки безпосередньо впливає на користування особами з інвалідністю та іншими маломобільними групами населення усім спектром прав і свобод людини, відіграє ключову роль у створенні інклюзивного суспільства, в якому люди з інвалідністю – це не окремі особи, а частина суспільства.

Голова Новоукраїнської районної громадської організації інвалідів "ДОБРОБУТ та НАДІЯ" в Кіровоградській області С.Тараненко запропонував членам районного комітету протягом 2018 року провести перевірки об’єктів соціального та громадського призначення, щодо створення безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю.

За результатами засідання прийнято ряд відповідних рішень.