Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

З 01 до 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською». Вікімандри – це один із проектів Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Мета конкурсу – наповнення вільного ілюстрованого он-лайн путівника довідковою інформацією про подорожі. Завдання конкурсантів – створювати та покращувати статті у Вікімандрах українською мовою, а також створювати нові статті про Україну іноземними мовами. Учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроектах (зробити це можна за посиланням у правому верхньому куті).

Призовий фонд конкурсу складає 16 тисяч гривень. Головний приз – туристична поїздка в межах України. Призи за 2-10 місця у загальному заліку – сертифікати в он-лайн магазинах на туристичне приладдя тощо. Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://uk.wikivoyage.org/wiki.