27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти
 

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

Центр надання адміністративних послуг

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи міністерств та відомств

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
Головна

26 січня голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко провів методичну нараду з міським та сільськими головами.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Т.Тарасенко проінформувала присутніх про необхідність виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування навчальних закладів.

"Для проведення капітальних ремонтів або реконструкцій приміщень у навчальних закладах необхідне виготовлення проектно-кошторисної документації, отримати яку можливо після надання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Також необхідно виготовити технічну документацію на приміщення навчального закладу" - зазначила Тетяна Борисівна.

Про основні новації у сфері соціального захисту населення присутніх проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т.Олефіренко.

Завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації О.Краснов проінформува про заходи щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2016-2020 роки "Безбар’єрна  Новоукраїнщина".

Олександр Олександрович зазначив, що відповідно до доручення голови Кіровоградської облдержадміністрації від 15 січня 2018 року № 01-26/5/0.1 районною державною адміністрацією проводиться робота щодо створення бази даних щодо доступності об’єктів житлового та громадського призначення (освіта, культура, охорона здоров’я, соціальний захист, адміністративні будівлі, торгівлі, сфера послуг, транспортна інфраструктура) у розрізі населених пунктів. Дана база даних буде розміщена на офіційних веб-сайтах обласної та районної державних адміністрацій.

Звертаючись до сільських голів голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович зазначив, що у зв’язку з погіршенням погодних умов потрібно  тримати на контролі стан проживання осіб груп ризику (одинокі, неблагополучні громадяни, тяжкохворі, вагітні жінки, тощо), особливо звернути увагу на наявність у них необхідного запасу палива.

За результатами наради надано необхідні доручення та рекомендації.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю