Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

26 січня голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко провів методичну нараду з міським та сільськими головами.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Т.Тарасенко проінформувала присутніх про необхідність виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування навчальних закладів.

"Для проведення капітальних ремонтів або реконструкцій приміщень у навчальних закладах необхідне виготовлення проектно-кошторисної документації, отримати яку можливо після надання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Також необхідно виготовити технічну документацію на приміщення навчального закладу" - зазначила Тетяна Борисівна.

Про основні новації у сфері соціального захисту населення присутніх проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т.Олефіренко.

Завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації О.Краснов проінформува про заходи щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення на 2016-2020 роки "Безбар’єрна  Новоукраїнщина".

Олександр Олександрович зазначив, що відповідно до доручення голови Кіровоградської облдержадміністрації від 15 січня 2018 року № 01-26/5/0.1 районною державною адміністрацією проводиться робота щодо створення бази даних щодо доступності об’єктів житлового та громадського призначення (освіта, культура, охорона здоров’я, соціальний захист, адміністративні будівлі, торгівлі, сфера послуг, транспортна інфраструктура) у розрізі населених пунктів. Дана база даних буде розміщена на офіційних веб-сайтах обласної та районної державних адміністрацій.

Звертаючись до сільських голів голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович зазначив, що у зв’язку з погіршенням погодних умов потрібно  тримати на контролі стан проживання осіб груп ризику (одинокі, неблагополучні громадяни, тяжкохворі, вагітні жінки, тощо), особливо звернути увагу на наявність у них необхідного запасу палива.

За результатами наради надано необхідні доручення та рекомендації.