Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

26 січня голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко провів семінар з міським та сільськими головами щодо забезпечення житлом та соціальним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час семінару розглянуто питання щодо створення та утримання фондів соціального та впорядкованого житла на території сільських рад району з яким присутніх ознайомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л.Миронескул.

Лариса Олександрівна порекомендувала звернути особливу увагу голів тих сільських рад, де на квартирному та соціальному квартирних обліках перебуває найбільша кількість дітей даної категорії.

За результатами семінару рекомендовано вивчити питання щодо наявності на підвідомчій території вільного житла на вторинному ринку та підготувати відповідний пакет документів для реальної можливості придбання такого житла для дітей вказаної категорії.