Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

29 січня перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан провів засідання районної комісії щодо розгляду заяв учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих, які є мешканцями Новоукраїнського району про надання одноразової матеріальної допомоги.

Керуючись  Порядком надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих, які є мешканцями Новоукраїнського району, затвердженого розпорядженням голови Новоукраїнської районної державної адміністрації  від 18 грудня 2017 року № 444-р, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Кіровоградській області 22 грудня 2017 року № 23/1732, комісією прийнято рішення щодо виплати одноразової матеріальної допомоги 1 учаснику АТО та родині нещодавно загиблого нашого земляка з с.Димине Новоукраїнського району .