Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

Подвиг молодих патріотів, які 100 років тому віддали своє життя за вільну і соборну Україну, а також сучасних Героїв, які загинули під час Революції Гідності та на Сході нашої держави у боротьбі за демократичний, європейський шлях розвитку України, її незалежність і територіальну цілісність, - незабутній, пам’ять про них – нетлінна.

29 січня 1918 року українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

Заходи з відзначення 100-річчя історичної події – бою студентів під Крутами за участі керівника апарату райдержадміністрації М.Марченка, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськості та молоді відбулися 29 січня у Новоукраїнському районному краєзнавчому музеї та читацькій залі центральної бібліотеки.

Присутні були ознайомлені з подіями, які відбувалися в нашій країні століття тому та вшанували подвиг патріотів Української Народної Республіки, які віддали життя за свободу рідної землі, хвилиною мовчання.

Під час заходів експонувалася виставка "Героїзм і трагедія Крут" та продемонстровано відеофільм "Бій під Крутами".