Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

29 та 30 січня головою районної державної адміністрації Самойленком В.В. та першим заступником голови районної державної адміністрації Куртичаном В.П. здійснено робочі поїздки до Глодоської та Рівнянської сільських рад з метою обстеження стану проведення ремонтних робіт по реконструкції нежитлового приміщення під котельню по вул. Щорса, 2 у с. Рівне Новоукраїнського району (біля загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5) та котельні Глодоської ЗШ І-ІІІ ст. Новоукраїнського району.

За результатами перевірок, 30 січня перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан за участі заступника голови райдержадміністрації О.Іваня та керівника апарату райдержадміністрації М.Марченка провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та надав ряд відповідних доручень.