Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

31 січня районною комісією у складі заступника голови Новоукраїнської райдержадміністрації О.Іваня,  завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації О.Краснова, начальника господарської групи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Л.Герасимової, головного спеціаліста сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Є.Кушнєрьова, інженера з проектно-кошторисної справи І.Шалабодової перевірено хід та якість виконання робіт з реконструкції котельні Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради.

У ході перевірки обстежено якість виконаних робіт та визначено основні напрямки роботи щодо належного завершення даного проекту.