02 лютого службою у справах дітей райдержадміністрації за участю фахівців районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представника Новоукраїнського ВП ГУНП організовано та проведено нічний профілактичний рейд на території Глодоської та Новомиколаївської сільських рад щодо виявлення фактів продажу неповнолітнім спиртних напоїв, тютюнових виробів, порушень правил торгівлі та недопущення правопорушень неповнолітніми.

Під час проведення рейду було перевірено розважальні заклади, а саме дискотеки на яких перебувала молодь. Порушень не виявлено.

З підлітками, які  перебували в громадському місці після 22.00 години проведено профілактичні бесіди.