06 лютого голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко за участі голови Новоукраїнської районної ради Валерія Савенка провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Начальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації А.Степаненко проінформував присутніх про роботу відділу надання адміністративних послуг Новоукраїнської районної державної адміністрації за 2017 рік.

"Станом на 06 лютого 2018 року через Центр надання адміністративних послуг можна отримати 104 адміністративні послуги місцевих органів самоврядування, органів виконавчої влади та територіальних підрозділів міністерств та відомств. Протягом 2017 року через Центр надано 8719 адміністративні послуги" - зазначив Андрій Іванович.

Про стан проведення капітальних ремонтів на об’єктах, що здійснюються за кошти субвенцій з державного бюджету, які передбачені на соціально-економічний розвиток Новоукраїнського району та кошти місцевих бюджетів присутніх проінформував заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації О.Івань.

За результатами наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.