07 лютого у приміщенні Новоукраїнської райдержадміністрації за участі голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктора Самойленка, голови Новоукраїнської районної ради Валерія Савенка та Новоукраїнського міського голови  Олександра Корінного провів особистий прийом громадян голова Кіровоградської облдержадміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович.

З проблемними питаннями під час особистого прийому до голови облдержадміністрації звернулися семеро жителів району. Заявників, зокрема, турбували питання щодо наявності в районній лікарні вакцини проти кору,  щодо  ремонту двох аварійних мостів та автодороги державного значення Новоукраїнка-Бобринець, яка проходить через центр села Рівне, забезпечення Комишуватської амбулаторії Інтернет-зв'язком, надання допомоги у лікуванні, врегулювання трудових відносин, виділення землі та інші питання.