07 лютого під час робочого візиту до Новоукраїнського району голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко ознайомився з ходом реконструкції дошкільного навчального закладу "Зернятко" у м.Новоукраїнка.

Будівельні роботи з реконструкції дошкільного навчального закладу розпочато восени 2017 року. За цей час виконано роботи з утеплення фасаду, замінено вікна, збудовано покрівлю, облаштовано зовнішній водопровід та теплові мережі. Також побудовано приміщення теплогенераторної та фундамент під димову трубу. Нині тривають роботи з облаштування котельні, яка працюватиме на твердому паливі. За період будівництва на реалізацію проекту витрачено близько 6 мільйонів гривень, у тому числі з державного – 5,2 млн. грн. та місцевого бюджетів – 800 тис. грн. За підрахунками проектантів, для того, щоб заклад ввести в експлуатацію цього року, необхідне фінансування у розмірі 12 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку.