Геннадій Зубко: власні доходи місцевих бюджетів зросли до 15,4 млрд грн

За січень 2018 року надходження власних доходів місцевих бюджетів України зросли на 2,9 млрд грн (+23,3%) порівняно з аналогічним періодом минулого року та склали 15,4 млрд грн. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Податку на доходи фізичних осіб надійшло 8,7 млрд грн, що більше від надходжень січня минулого року на 2,3 млрд грн (+35%), плати за землю – 1,9 млрд грн (зросли на 0,2 млрд грн, або на 12%), єдиного податку – 3,1 млрд грн (зросли на 0,9 млрд грн, або на 41%), податку на нерухоме майно – 448,2 млн грн (зросли на 204,5 млн грн, або на +84%).

Також відбувся і приріст власних доходів місцевих бюджетів 665-ти ОТГ, які зросли на 19,6% (+236 млн грн.), у порівнянні з відповідним періодом минулого року, та склали 1,4 млрд грн», - зазначив він.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України