Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти.

07 лютого у закладі дошкільної освіти № 1 с. Рівне відбулося урочисте відкриття нової додаткової групи.

На святі були присутні: голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович, голова Новоукраїнської районної ради Савенко Валерій Анатолійович, Рівнянський сільський голова Неділько Віктор Сергійович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Тарасенко Тетяна Борисівна, представники товаровиробників та  батьки.

Право перерізати червону стрічку було надано голові райдержадміністрації, голові районної ради та сільському голові, що ознаменувало відкриття нової додаткової групи, розрахованої на 15 діток.

Малеча вітала гостей чудовими віршами, піснями та запальними танцями.

Віктор Самойленко та Валерій Савенко привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із відкриттям додаткової групи та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. Керівники району вручили  дитячому садку подарунки для потреб закладу.

Також зі словами вітання виступили Рівнянський сільський голова Неділько В.С., місцеві товаровиробники Кіяниця В.М. та Довбиш І.В.

Від імені педагогічного колективу та дітей директор закладу дошкільної освіти Волошина І.М. подякувала всім присутнім за чудовий подарунок – відремонтовані та облаштовані кімнати для малечі.

По закінченню урочистої частини веселі та щасливі малюки зайшли у свої оновлені кімнати.