27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

07 лютого відбулася зустріч начальника відділу освіти, молоді та спорту районної держадміністрації Тетяни Тарасенко та Рівнянського сільського голови Віктора Неділька із батьками учнів Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради 5.

Тарасенко Тетяна Борисівна проінформувала присутніх про стан реформування галузі освіти в контексті реалізації Закону України "Про освіту"

Під час зустрічі Тетяна Борисівна не лише відповідала на питання, які турбують батьків, а й розповіла про роботу закладу освіти у 2017 році та про плани на наступний рік.

Начальник відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації наголосила, що у 2016 році було проведено конкурс на визначення опорних шкіл і Рівнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради 5 визначено опорною. На сьогодні заклад має дві філії - «Приютівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та «Захарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Директор закладу Піддубна Світлана Володимирівна - перший директор опорної школи, яка призначена відповідно до вимог нового Закону України «Про освіту» після проведення конкурсу.

З метою покращення матеріально-технічного забезпечення опорний заклад у 2016 році одержав 2 компютерні комплекси. У 2017 році проведено поточний ремонт електрообладнання, розпочато реконструкцію котельні, придбано спортивний інвентар. У планах – капітальний ремонт спортивної зали, реконструкція штучного міні-футбольного поля та придбання кабінету фізики при співфінансуванні з обласного бюджету.

Заклад освіти є центром освітнього округу. На його базі проводяться представницькі заходи для різних категорій педагогічних працівників. Це і серпневий марафон – 2017, заняття хмарної школи. Цього року два учні школи показали високі результати на Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика та ІІІ (обласному) етапі олімпіади з української мови і літератури.

Учні школи, які були переможцями обласних змагань з баскетболу у 2016 році, відпочивали на березі Чорного моря.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тарасенко Т.Б. відмітила, що лише спільними зусиллями можна вирішити всі проблемні питання.

Також перед присутніми виступив Рівнянський сільський голова Неділько В.С., який розповів про процедуру децентралізації в державі та переваги створення обєднаної територіальної громади.

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю