19 лютого перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час робочої наради розглянуто питання про підготовку матеріалів до співбесіди голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з головою Новоукраїнської райдержадміністрації щодо підведення підсумків соціально-економічного розвитку за 2017 рік та про підготовку публічного звіту голови райдержадміністрації за 2017 рік.

За результатами наради Віктор Петрович надав ряд відповідних доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.