Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

06 березня у центральному палаці культури "Ювілейний"  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.

Представниць прекрасної статі зі святом привітали голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко, голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко та Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, які побажали жінкам щастя, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та задумів, бути завжди усміхненими, сповненими надій та оптимізму.

За доброю традицією голова райдержадміністрації разом з головою районної ради та міським головою вручили районні та міські відзнаки кращим представницям різних професій.

Присутні на святі мали змогу насолодитись святковим концертом підготовленим вихованцями районного центру дитячої та юнацької творчості "Зоріт".