07 березня заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації О.Івань провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з відзначення 74-ї річниці визволення Новоукраїнського району від фашистських загарбників.

Заступник голови райдержадміністрації Івань Олександр Вікторович ознайомив присутніх з розпорядженням голови Новоукраїнської райдержадміністрації від 03 березня 2018 року № 77-р "Про відзначення 74-ї річниці визволення Новоукраїнського району від фашистських загарбників".

Голова районної організації ветеранів України Анатолій Кравченко презентував присутнім брошуру приурочену до 74-ї річниці визволення району від фашистських загарбників "Алея Героїв Новоукраїнського району".

Члени оргкомітету детально обговорили організаційні моменти та затвердили план заходів.