12 березня перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час робочої наради розглянуто питання про роботу перевізників на приміських маршрутах, щодо продовження роботи з легалізації працюючих на підприємствах району, про продовження роботи  з відстеження цінової ситуації на продовольчому ринку району, про можливе підтоплення територій у весняний період.

За результатами наради Віктор Петрович надав ряд відповідних доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.