13 березня за участі голови райдержадміністрації В.Самойленка, голови районної ради В.Савенка, першого заступника голови райдержадміністрації В.Куртичана, заступника голови райдержадміністрації О.Іваня, керівника апарату райдержадміністрації М.Марченка, міського голови О.Корінного, керівників відділів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників окремих територіальних органів міністерств і відомств України в районі, представників засобів масової інформації та громадськості відбулося публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік начальником фінансового управління районної державної адміністрації Юрчик Галиною Іванівною.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації детально розповіла про надходження до бюджету, про кожне із основних дохідних джерел. Було дано аналіз виконання видаткової частини в розрізі основних галузей соціально-культурної сфери, що фінансуються з районного бюджету.

Галина Іванівна зазначила, що інформація щодо бюджету району постійно оприлюднюється на офіційному веб – сайті райдержадміністрації.

Примітка: усі бажаючі мають змогу ознайомитися з повним текстом звіту, який розміщений на веб-сайті Новоукраїнської райдержадміністрації за посиланням http://nu.kr-admin.gov.ua/fin.htm