21 березня голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко за участі голови Новоукраїнської районної ради В.Савенка провів засідання комісії при районній державній адміністрації з питань нагородження.

Під час наради розглянуто питання про присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" В.Лісішиній.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Олефіренко ознайомила членів комісії з вимогами Положення про почесні звання України та проаналізувала поданий Фурманівською сільською радою пакет документів на Валентину Лісішину щодо присвоєння їй почесного звання України "Мати-героїня".

За результатами засідання вирішено підготувати подання голові Кіровоградської облдержадміністрації для присвоєння почесного звання "Мати-героїня".