Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

про проведення у 2018 році щорічного Всеукраїнського конкурсу

«Кращий державний службовець»

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс проводиться у три тури:

І тур - березень - квітень; ІІ тур - травень - червень; ІІІ тур - вересень - жовтень.

Конкурс проводиться серед державних службовців, що належать до категорії "Б" та "В" посад державних органів, відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

"Кращий керівник" (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 3 роки, з них на керівних посадах не менш як 1 рік);

"Кращий спеціаліст" (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення І туру Конкурсу:

- заяву про участь;

- копію особової картки державного службовця;

- подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;

- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Розпорядженням голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від          26 лютого 2018 року № 65-р затверджено склад організаційного комітету з проведення І туру Конкурсу. За інформацією щодо участі у І турі Конкурсу необхідно звертатися за адресою:

м.Новоукраїнка, вул.. Соборна, 59, Новоукраїнська РДА, каб № 7.

Заяви щодо участі у І турі Конкурсу приймаються до 23 березня 2018 року.

Оргкомітет