28 березня перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації В.Куртичан провів засідання організаційний комітет з підготовки та проведення передвеликоднього ярмарку.

"04 квітня 2018 року відбудеться Великодній ярмарок, який ми маємо провести на високому організаційному рівні. Також хочу звернути увагу на необхідність забезпечення широкого асортименту продукції, аби наші громадяни мали можливість придбати усі необхідні продукти за зниженими цінами" - зазначив Віктор Петрович.

Ярмарок традиційно розпочне свою роботу 0 7.00 годині ранку в м.Новоукраїнка на майданчику по вул.Героїв України, біля території Центрального ринку.