Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

03 квітня відбулася робоча зустріч першого заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Коваленка із головою Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленком, першим заступником голови райдержадміністрації В.Куртичаном, головою районної ради В.Савенком та головою Ганнівської сільської об’єднаної територіальної громади В.Колісником.

Перший заступник голови ОДА під час зустрічі обговорив із керівниками питання збалансованості видатків бюджету громади та передачу із районної комунальної власності на баланс об'єднаної територіальної громади бюджетних закладів освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, реалізацію інфраструктурних проектів, ремонт доріг місцевого значення, використання субвенції із Державного бюджету на інфраструктурні проекти в ОТГ, виконання заходів у рамках медичної реформи.

Також Коваленко Сергій Петрович ознайомився із роботою Ганнівської сільської об’єднаної територіальної громади, зокрема, із планом заходів щодо будівництва сільської лікарської амбулаторії за адресою: вул.Центральна, 1, с.Ганнівка, Новоукраїнського району, Кіровоградської області.

Цього ж дня перший заступник голови облдержадміністрації відвідав Рівнянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 5, де оглянув місце для будівництва футбольного поля зі штучним покриттям та запропонував визначитися із спорудженням волейбольного майданчика біля цієї школи.