03 квітня голова Новоукраїнської райдержадміністрації В.Самойленко  за участі першого заступника голови райдержадміністрації В.Куртичана, голови районної ради В.Савенка та голови Ганнівської сільської об’єднаної територіальної громади В.Колісника провів робочу нараду з керівниками базових сільськогосподарських підприємств Ганнівської сільської об’єднаної територіальної громади, де розглянуто питання співпраці з метою розвитку даної території.

Зокрема, голова райдержадміністрації подякував керівникам ПП "Україна" Жученку В.В., ПАФ ім.Ульянова Скічку О.М. та ПАФ "Ганнівська" Стрижньову В.Г. за злагоджену роботу та прагнення підтримувати реалізацію завдань, які стоять перед новоствореною громадою. Також Віктор Володимирович висловив сподівання і на подальшу підтримку проектів розвитку громади, зокрема, сільської медицини, освіти, заходів з енергоефективності та ремонту доріг на території Ганнівської сільської ОТГ.