Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

04 квітня у м.Новоукраїнка по вул. Героїв України було проведено Передвеликодній  ярмарок ярмарок–продаж сільськогосподарської продукції.

На ярмарку   сільськогосподарські підприємства району  в широкому асортименті реалізовували   продукцію власного виробництва, а саме: ТОВ "Лан" та ТОВ "Нива-Н" - свинина; СТОВ "Росія" - гуси, індики та баранина; ТОВ "Рассвєт" - крупи в асортименті, борошно; ТОВ "Абсолют Д" - солодощі; ФОП Донець – крупи  в асортименті, борошно; ПАТ"ДПЗКУ" Новоукраїнський  комбінат хлібопродуктів – пластівці.

Ярмарок відвідали перший заступник голови Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Куртичан та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Токарь, які оглянули представлену продукцію та ознайомились із цінами на неї.