10 квітня голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко за участі голови Новоукраїнської районної ради Валерія Савенка провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради Віктор Володимирович звернув увагу присутніх на необхідність проведення заходів із упорядкування та проведення заходів з благоустрою відповідної закріпленої території до належного санітарного і естетичного стану.

Під час наради завідувач сектору економіки відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Н.Мартинцова проінформувала присутніх про показники моніторингу соціально-економічного розвитку району за 2017 рік.

Наталія Віталіївна зазначила, що до рейтингової оцінки показників включені наступні сфери: економічна ефективність, інвестиційно-інноваційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури та відновлювальна енергетика і енергоефективність та детально проаналізувала кожний напрямок.

Головний спеціаліст Новоукраїнського бюро правової допомоги В.Аношкіна проінформувала про захист прав споживачів.

За результатами наради голова райдержадміністрації надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.