12 квітня керівник апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації М.Марченко за участі заступника Новоукраїнського міського голови О.Руденка, голови районної громадської організації "Союз Чорнобиль України" Н. Ніколаєнко, керівників окремих структурних підрозділів Новоукраїнської райдержадміністрації провів нараду щодо підготовки та проведення районних заходів у зв’язку з 32-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Під час наради Микола Миколайович ознайомив присутніх з районним планом заходів у зв’язку з 32-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, якими передбачені урочисті заходи в населених пунктах, заходи щодо надання соціальної підтримки та забезпечення медичного захисту населення, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи, тощо.

Учасниками наради було затверджено план заходів у зв’язку з 32-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, які відбудуться 26 квітня 2018 року о 10.00 год. у приміщенні Новоукраїнської районної ради.