12 квітня службою у справах дітей Новоукраїнської райдержадміністрації за участі фахівців РЦ СССДМ та представника ювенальної превенції Новоукраїнського ВП ГУНП організовано та проведено нічний профілактичний рейд на території Рівнянської сільської ради щодо виявлення фактів продажу неповнолітнім спиртних напоїв, тютюнових виробів, порушень правил торгівлі та недопущення правопорушень неповнолітніми.

Під час проведення рейду було перевірено розважальні та торгівельні заклади. Порушень не виявлено.

Також відвідано родини сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Із батьками проведено профілактичні бесіди щодо профілактики безвідповідального батьківства.