24 квітня на базі краєзнавчого музею Новоукраїнського району з метою збереження та популяризації декоративно-ужиткового мистецтва, а також з метою активізації творчої діяльності майстрів-аматорів було проведено творчу лабораторію майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Новоукраїнського районного осередку обласного творчого об’єднання «Дивосвіт».

Участь у засіданні  взяли начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації А.Бондар, провідний методист з декоративно-ужиткового  та образотворчого мистецтва обласного Центру народної творчості Н.Деміхова, директор краєзнавчого музею Новоукраїнського району М.Гаращенко, методист з клубної справи відділу культури і туризму райдержадміністрації Н.Добровольська.

У роботі творчої лабораторії взяла участь народна майстриня з м. Кропивницький Брайко Антоніна Іванівна, яка розповіла про улюблене дозвілля, провела майстер-клас з бісероплетіння та вишивки бісером.

Майстер-клас з виготовлення витинанки провела місцева майстриня Токар Світлана Михайлівна.

Поділилася також своїми уміннями майстриня з канзаши Барбулат Любов Василівна.

На творчому засіданні була представлена виставка робіт присутніх майстрів, для яких мистецтво це не просто хобі, а справжнє  покликання, сенс свого життя.

Зустріч була насиченою, цікавою, кожен з присутніх в котрий раз пересвідчився в талановитості та мудрості українського народу.