Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

24 квітня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко за участі заступника голови районної державної адміністрації О.Іваня провів засідання організаційного комітету з відзначення Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Віктор Володимирович ознайомив присутніх із заходами, визначеними розпорядженням голови районної державної адміністрації та голови районної ради від 20 квітні 2018 року № 125-р/41-р "Про відзначення Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні". Також на засіданні оргкомітету уточнено окремі організаційні питання, зокрема, час та місце проведення заходів, виплати грошових коштів ветеранам війни та інше.

За підсумками засідання головою районної державної адміністрації надано окремі доручення.