Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство

Територіальні органи міністерств та відомств

24 квітня службою у справах дітей Новоукраїнської райдержадміністрації за участю фахівців районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, представника Новоукраїнського бюро вторинної правової допомоги організовано та проведено рейд на території Глодоської  сільської ради.

Під час вказаного рейду комісією обстежено умови проживання дітей в сім′ях, які перебувають на обліках служби у справах дітей райдержадміністрації вказаної сільської ради та Новоукраїнського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді.

Також проведено виступи у Глодоській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів для учнів 7-11 класів. Спеціалістами  проведено лекції та бесіди щодо профілактики правопорушень і злочинів серед дітей, пропаганди здорового способу життя та попередження насильства в сім’ї.