25 квітня голова Новоукраїнської районної державної адміністрації В.Самойленко взяв участь у роботі вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання з порядком денним:

про звіт голови районної ради;

про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року;

про заходи щодо підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років;

про хід виконання районної комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень на 2016-2020 роки;

про затвердження районної  програми забезпечення молоді житлом на 2018-2022 роки;

про виконання районної програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства Новоукраїнського району на 2012 – 2015 роки та про районну програму сприяння розвитку громадянського суспільства в Новоукраїнському районі на 2018-2020 роки та інші.