21-22 квітня 2018 року в Уманському міському Будинку культури  відбувся V Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «GLOBAL-DANCE». У ньому взяли участь 51 колектив – 2000 учасників з  13 областей України. Свою майстерність, любов до народного танцю на фестивалі продемонстрували учасники хореографічного колективу «Калейдоскоп» (керівник Олена Зазимко) с. Рівне Новоукраїнського району. Юними учасниками колективу були виконані «Крутуха» та «Молдавський танець».

За свою майстерність учасники хореографічного колективу «Калейдоскоп» отримали кубки фестивалю та дипломи за зайняте ІІ та ІІІ місце. Керівнику колективу Олені Зазимко було оголошено Подяку  за популяризацію танцювального мистецтва, виховання підростаючого покоління та участь у V Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «GLOBAL-DANCE».