27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

26 квітня у приміщенні Новоукраїнської районної ради відбулися заходи, присвячені 32-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Зі словами вдячності до присутніх звернулися голова райдержадміністрації В.Самойленко, голова районної ради В.Савенко, секретар міської ради Л.Вишневецька та голова районної громадської організації "Союз Чорнобиль України" Н.Ніколаєнко.

Голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко зазначив, що аварія на ЧАЕС є найбільша техногенна катастрофа в історії людства, наслідки якої відчуваються і по нині та ще довго впливатимуть на екологічний стан нашої країни. Віктор Володимирович побажав ліквідаторам здоров’я, щастя, миру та добробуту їх родинам.

По завершенню урочистої частини учасники заходу поклали квіти до пам’ятника нашим землякам - ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У храмі святого Олександра Невського відбулася поминальна літургія за жертвами Чорнобильської катастрофи.

У закладах освіти та культури району проведено уроки-пам’яті, уроки-реквієми, уроки мужності, тематичні бесіди, засідання за круглим столом, лекції, присвячені пам’яті жертв Чорнобиля.

Відповідно до розпорядження голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від 20 квітня 2018 року № 126-р у зв’язку з 32-ю роковиною вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи надано одноразову грошову допомогу особам, які постраждали в наслідок катастрофи, а саме: учасникам ліквідації та потерпілим І категорії від 200 до 500 гривень, в залежності від групи інвалідності, постраждалим дітям-інвалідам по 300 гривень. Дружини ліквідаторів, смерть яких пов'язана із наслідками Чорнобиля, отримали грошову допомогу в розмірі 200 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю