27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

25-27 квітня 2018 року в м.Києві відбувся VІІ Міжнародний медичний конгрес "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України".

25 квітня 2018 року за напрямом "Організація і управління охороною здоров’я" відбулась Всеукраїнська конференція "Достіпність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості: сьогодення та перспективи. Погляд регіонів", на якій були присутні народний депутат України Березенко С.І, заступник міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, координатор з охорони здоров’я Центрального офісу реформ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Наталія Лісневська.

Розглядались питання створення об’єктів первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості, порядок формування спроможних мереж первинної медико-санітарної допомоги, досвід проведення автономізації закладів охорони здоров’я, успіхи та проблеми телемедичних ЕКГ-проектів у первинній ланці та інше.

В роботі медичного форуму приймала участь головний лікар комунального закладу "Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" В.Фортинська.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю