25-27 квітня 2018 року в м.Києві відбувся VІІ Міжнародний медичний конгрес "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України".

25 квітня 2018 року за напрямом "Організація і управління охороною здоров’я" відбулась Всеукраїнська конференція "Достіпність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості: сьогодення та перспективи. Погляд регіонів", на якій були присутні народний депутат України Березенко С.І, заступник міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, координатор з охорони здоров’я Центрального офісу реформ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Наталія Лісневська.

Розглядались питання створення об’єктів первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості, порядок формування спроможних мереж первинної медико-санітарної допомоги, досвід проведення автономізації закладів охорони здоров’я, успіхи та проблеми телемедичних ЕКГ-проектів у первинній ланці та інше.

В роботі медичного форуму приймала участь головний лікар комунального закладу "Новоукраїнський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" В.Фортинська.